Üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərinin nəticələri

0
70

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərində aşağıdakı hesablar qeydə alınıb:

HİK (Finlandiya) – “Riqa” (Latviya) – 2:2,

ilk oyun – 1:1;

“Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Feyenoord” (Hollandiya) – 1:1,

ilk oyun – 0:4;

“Spartak” (Moskva, Rusiya) – “Tyun” (İsveçrə) – 2:1,

ilk oyun – 3:2;

AİK (İsveç) – “Şerif” (Moldova) – 1:1,

ilk oyun – 2:1;

“Apollon” (Kipr) – “Austriya” (Vyana, Avstriya) – 3:1,

ilk oyun – 2:1;

BATE (Belarus) – “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – 0:0,

ilk oyun – 2:1;

“Bney Yehuda” (İsrail) – “Neftçi” (AZƏRBAYCAN) – 2:1,

ilk oyun – 2:2;

“Mlada Boleslav” (Çexiya) – “Styaua” (Rumıniya) – 0:1,

ilk oyun – 0:0;

“Şaxtyor” (Belarus) – “Torino” (İtaliya) – 1:1,

ilk oyun – 0:5;

“Suduva” (Litva) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – 2:1,

ilk oyun -2:1;

“Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) – “Partizan” (Serbiya) – 1:0,

ilk oyun – 1:3;

“Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan) – 1:0,

ilk oyun – 1:1;

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Malmö” (İsveç) – 1:0,

ilk oyun – 0:3;

“Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – “Norrçepinq” (İsveç) – 3:1,

ilk oyun – 1:1;

TNS (Uels) – “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – 0:4,

ilk oyun – 0:5;

“Trabzonspor” (Türkiyə) – “Sparta” (Çexiya) – 2:1,

ilk oyun – 2:2;

AEK (Yunanıstan) – “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – 1:1,

ilk oyun – 2:0;

“Valletta” (Malta) – “Astana” (Qazaxıstan) – 0:4,

ilk oyun – 1:5;

“Viktoriya” (Çexiya) – “Antverpen” (Belçika) – 2:1,

ilk oyun – 0:1;

“Alkmaar” (Hollandiya) – “Mariupol” (Ukrayna) – 4:0,

ilk oyun – 0:0;

“Gent” (Belçika) – AEK (Kipr) – 3:0,

ilk oyun – 1:1;

PSV (Holldnaiya) – “Hoqesun” (Norveç) – 0:0,

ilk oyun – 1:0;

“Ayntraxt” (Almaniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn) – 1:0,

ilk oyun – 5:0;

“Aris” (Yunanıstan) – “Molde” (Norveç) – 3:1,

ilk oyun – 0:3;

“Strasburq” (Fransa) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) – 1:0,

ilk oyun – 1:0;

“Vulverhempton” (İngiltərə) – “Pünik” (Ermənistan) – 4:0,

ilk oyun – 4:0;

“Braqa” (Portuqaliya) – “Bröndbü” (Danimarka) – 3:1,

ilk oyun – 4:2;

“Aberdin” (Şotlandiya) – “Riyeka” (Xorvatiya) – 0:2,

ilk oyun – 0:2;

“Reyncers” (Şotlandiya) – “Midtyulland” (Danimarka) – 3:1,

ilk oyun – 4:2;

“Espanyol” (İspaniya) – “Lütsern” (İsveçrə) – 3:0,

ilk oyun – 3:0.