“Qəbələ”, “Neftçi” evdə, “Keşlə” isə səfərdə mübarizəyə qoşulacaq

0
11

Bu gün Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində ilk oyunlara yekun vurulacaq.
Növbəti oyun gününə 40 qarşılaşma nəzərdə tutulub. Klublarımızdan “Qəbələ” və “Neftçi” evdə, “Keşlə” isə səfərdə mübarizəyə qoşulacaq.

Xatırladaq ki, artıq Avroliqanın 1-ci təsnifat mərhələsinin 7 ilk oyunu keçirilib.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

12 iyul

18:00. “Pünik” (Ermənistan) – “Vardar” (Makedoniya)

18:45. “Ventspils” (Latviya) – “Luftetari” (Albaniya)

19:00. “Çixura” (Gürcüstan) – “Beytar” (İsrail)

19:30. “Partizani” (Albaniya) – “Maribor” (Sloveniya)

19:30. “Rudar” (Sloveniya) – “Tre Fiori” (San-Marino)

20:00. “Baltsan” (Malta) – “Keşlə” (Azərbaycan)

20:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) – “Proqres” (Lüksemburq)

20:00. “İlves” (Finlandiya) – “Slaviya” (Bolqarıstan)

20:00. “KuPS” (Finlandiya) – “Kopenhagen” (Danimarka)

20:00. “Lahti” (Finlandiya) – “Hafnarfyordur” (İslandiya)

20:00. “Levadiya” (Estoniya) – “Dandalk” (İrlandiya)

20:00. “Trans” (Estoniya) – “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)

20:00. “Trakai” (Litva) – “İrtış” (Qazaxıstan)

20:05. “Liepaya” (Latviya) – “Haken” (İsveç)

21:00. “Anortosis” (Kipr) – “Laçi” (Albaniya)

21:00. “Konnak” (Uels) – “Şaxtyor” (Belarus)

21:00. “Derri” (İrlandiya) – “Dinamo” (Minsk, Belarus)

21:00. “Ferensvaroş” (Macarıstan) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

21:00. “Milsami” (Moldova) – “Slovan” (Slovakiya)

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – “Uypeşt” (Macarıstan)

21:00. “Petrokub” (Moldova) – “Osiyek” (Xorvatiya)

21:00. “Stumbras” (Litva) – “Apollon” (Kipr)

21:45. MOİK (Bolqarıstan) – “Riqa” (Latviya)

22:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) – “Mladost” (Monteneqro)

22:00. “Qurnik” (Polşa) – “Zarya” (Baltsi, Moldova)

22:00. “Yunion” (Lüksemburq) – “Vitorul” (Rumıniya)

22:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) – “Domjale” (Sloveniya)

22:00. “Enqordani” (Andorra) – “Kayrat” (Qazaxıstan)

22:00. “Vestmannaeyar” (İslandiya) – “Sarpsborq” (İsveç)

22:05. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) – AİK (İsveç)

22:15. “Rudar” (Monteneqro) – “Partizan” (Serbiya)

22:30. “Buduçnost” (Monteneqro) – “Trençin” (Slovakiya)

22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) – “Nordsyelland” (Danimarka)

22:45. “Hibernian” (Şotlandiya) – “Runavik” (Farer adaları)

22:45. “Lex” (Polşa) – “Qandzasar” (Ermənistan)

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) – “Şkupi” (Makedoniya)

22:45. “Spartak” (Serbiya) – “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)

23:00. “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) – “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan)

23:00. “Radniçki” (Serbiya) – “Qzira Yunayted” (Malta)

00:00. “Styarnan” (İslandiya) – “Nomme Kalyu” (Estoniya)